Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

4.6/5

thuiswaarborg-small.svg

030 - 669 1227

Kennisblog
Cases
Evenementen
Professional Services
HomeHome
TP-Link Omada TL-SG3428XF
Product Image 0
Product Image 1
Product Image 2
TP-Link Omada TL-SG3428XF
24-poorts SFP Gigabit L2+ Managed Switch met 4x 10GE SFP+
Voor het opzetten van een ultrasnelle glasvezelverbinding ben je bij de TP-Link TL-SG3428XF op het juiste adres! Met een totale doorvoersnelheid van 128Gbps wordt jouw data op een razend tempo doorgevoerd. In totaal beschikt deze TP-Link switch over 24x 1G SFP-poorten en 4x 10G SFP+-poorten.

449,00 excl. btw
543,29 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
  • Usp icon

    Kopen op rekening voor zakelijke klanten

  • Usp icon

    4.6 / 5 op basis van 1200+ reviews

  • Usp icon

    Gratis verzending

  • Usp icon

    Professioneel advies

  • Usp icon

    20+ jaar ervaring

    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Veelgestelde vragen

Reviews

Bundels

Accessoires


TP-Link Omada TL-SG3428XF

Eigenschappen TP-LINK TL-SG3428XF

Managed glasvezelswitch van TP-Link
20x Gigabit SFP-poorten
4x Gigabit SFP/RJ-45 combopoorten
4x 10G SFP+-poorten
1x RJ-45 consolepoort
Totale doorvoersnelheid: 128Gbps
Layer2+ functionaliteiten
Quality of Service (QoS) ondersteuning
Rackmountable

Krachtige glasvezelswitch van TP-Link

Een glasvezelverbinding kan in hoog tempo enorme hoeveelheid data verwerken. Met in totaal 24x SFP-poorten en 4x 10G SFP+-poorten heeft deze switch dan ook een hoge doorvoersnelheid van 128Gbps. Voeg daar nog Layer2+ functionaliteiten aan toe en je hebt de ideale glasvezelswitch voor jouw setup. Bovendien beschikken 4 van de SFP-poorten over aansluitmogelijkheden voor SFP-modules en Ethernet (combopoorten).

Layer2+ functionaliteiten

De TP-Link TL-SG3428XF ondersteunt allerlei handige L2 functionaliteiten, waaronder Port Isolation, 802.1Q tag VLAN, Port Mirroring en 802.3 Flow Control. Bovendien zijn er functies om het netwerk te onderhouden, zoals Loopback Detection en IMGP Snooping. Dit laatste zorgt ervoor dat een multicast stream alleen wordt doorgestuurd naar de juiste apparaten. Met IMGP throttling en -filtering voorkom je dat de stream naar ongeautoriseerde apparaten gaat.

Omada SDN

Om de switch zo effectief en eenvoudig mogelijk te beheren, is de TL-SG3428XF compatibel met het Omada SDN Cloud portal. Hier kun je via één overzichtelijk dashboard jouw netwerk beheren en problemen opsporen. Hiervoor is een losse, lokale hardware controller (TP-Link Omada SDN OC200) of software controller nodig. Omada SDN is beschikbaar via je webbrowser of via de Omada App voor iOS en Android.

Quality of Service

Om te zorgen dat de belangrijkste netwerkapparatuur altijd een goede en stabiele verbinding ontvangen, ondersteunt deze TP-Link switch Quality of Service. QoS geeft voorrang aan essentiële onderdelen van jouw netwerk om vertraging te voorkomen. Denk hierbij aan haperende telefoongespreken of afspelen van videobeelden wanneer het netwerk zwaar belast wordt.

Inhoud verpakking

  • TP-Link TL-SG3428XF switch
  • Voedingsadapter
  • Rackmount-kit
  • Handleiding

Product Details


PoE ondersteuning

Geen PoE

Managed / Unmanaged

Managed

Productserie

n.v.t.

EAN

4897098688212

Merk

TP-Link

Artikelnummer

TL-SG3428XF

Aantal switches

1-pack

Rackmountable

Ja

IGMP Snooping

Ja

SFP poorten

Meer dan 2 x SFP

2.5GE ondersteuning

Nee

5GE ondersteuning

Nee

10GE ondersteuning

Nee

Fanless

Nee

Controller based

Ja; Omada SDN compatible

Stackable

Nee

Ondersteuning

Vraag het onze expert

KommaGo | 030 669 1221

Product Image 3
Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden

Reviews (0)

Ga naar Trusted Shops reviews

Wees de eerste die een review schrijft!

Bundels

TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

SFP Multimode module

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm
22,00 excl. btw
26,62 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

SFP Singlemode module

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm
22,00 excl. btw
26,62 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
TP-Link TL-SM5110-LR

TP-Link TL-SM5110-LR

Singlemode 10G SFP+, 1310nm, 2x LC

  • Singlemode, LC-duplex connector, 10Gbps
  • Afstand: 10km
  • Golflengte: 1310nm
32,00 excl. btw
38,72 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
TP-Link TL-SM5110-SR

TP-Link TL-SM5110-SR

Multimode 10G SFP+, 850nm, 2x LC

  • Multimode, LC-duplex connector, 10Gbps
  • Afstand: 300m
  • Golflengte: 850nm
25,00 excl. btw
30,25 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis
TP-Link TL-SM5310-T

TP-Link TL-SM5310-T

SFP+ naar RJ45 10GE module

  • Ethernetkabel aansluiten op SFP+ poort
  • Gegevenssnelheid: 1/2.5/5/10 Gbps
  • Maximale afstand: 30m
39,00 excl. btw
47,19 incl. btw
Op werkdagen voor 21:00 besteld, morgen in huis

Accessoires

TP-Link Omada TL-SG3428XF

449,00 excl. btw
543,29 incl. btw