Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

4.6/5

thuiswaarborg-small.svg

030 - 669 1227

Kennisblog
Cases
Evenementen
Professional Services
HomeHome
TP-Link TL-SM5110-LR
Product Image 0
Product Image 1
Product Image 2
Product Image 3
Product Image 4
Product Image 5
Product Image 6
TP-Link TL-SM5110-LR
Singlemode 10G SFP+, 1310nm, 2x LC
De TP-Link TL-SM5110-LR 10GBase-LR SFP+ LC-transceiver is een originele TP-Link SFP+ module. De singlemode glasvezelmodule heeft een LC-connector en een golflengte van 1310nm. Over een afstand van 10 kilometer ondersteunt de TL-SM5110-LR een duplex verbinding met snelheden tot 10 Gbps.

32,00 excl. btw
38,72 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
  • Usp icon

    Kopen op rekening voor zakelijke klanten

  • Usp icon

    4.6 / 5 op basis van 1200+ reviews

  • Usp icon

    Gratis verzending

  • Usp icon

    Professioneel advies

  • Usp icon

    20+ jaar ervaring

    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Veelgestelde vragen

Reviews


TP-Link TL-SM5110-LR

Eigenschappen TP-Link TL-SM5110-LR Module:

Originele TP-Link 10G SFP+ module (LC-transceiver)
Snelheid: 10 Gbps (IEEE 802.3ae)
Fibertype: singlemode (9/125 µm)
Connectortype: LC
Aantal vezels: 2, duplex
TX-waarde: 1310nm
RX-waarde: 1310nm
Maximale afstand: 10km
Hot-swappable
Ondersteunt DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Minimale gebruikstemperatuur: 0°C
Maximale gebruikstemperatuur: 70°C

Product Details


Singlemode of multimode

Singlemode

Connectortype

LC

Aantal vezels

2 - Duplex

Equivalent

Nee

Artikelnummer

TL-SM5110-LR

Merk

TP-Link

EAN

4897098682807

SFP-type

SFP+

Overdrachtssnelheid

10 Gigabit (10000 Mbps)

Maximale afstand

10000 meter

TX-waarde

1310nm

RX-waarde

1310nm

Min. temperatuur

0°C

Max. temperatuur

70°C

Ondersteuning

Vraag het onze expert

KommaGo | 030 669 1221

Product Image 3
Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden

Reviews (0)

Ga naar Trusted Shops reviews

Wees de eerste die een review schrijft!

TP-Link TL-SM5110-LR

32,00 excl. btw
38,72 incl. btw