Snel en eenvoudig portofoons huren vanaf € 2,50 per dag
Portofoon VeldsterktemetingBereik van uw vergunning houdende portofoons te klein? Laat een proefopstelling of veldsterktemeting uitvoeren!
Portofoon en Repeater ProgrammeringVergunningsvrije portofoon, vergunninghoudende portofoon of repeater aangeschaft? Laat deze programmeren!
![]() |
Voor een goede werking van de portofoon is het van belang dat de accu op een juiste manier wordt geladen. Het laden kan door middel van een enkelvoudige bureaulader, een groepslader of een autolader en is vrijwel voor elke portofoon anders. Vind hier de juiste lader voor uw portofoon van de merken Kenwood, Motorola en Hytera. Heeft u vragen over de juiste aansluiting of oortje voor uw portofoon? Neem dan contact met ons op per mail, chat, telefoon of stuur ons een WhatsAppbericht. |
Hulp nodig? Laat het ons weten via de contactpagina of:
Ma – Vr 09.00 tot 17:30
Meld u aan voor onze mailings en blijf op de hoogte van het laatste nieuws, relevante promoties en gepersonaliseerde aanbiedingen.
Bestelproces
Algemene informatie